Ilma teevad: ilusad ripsmed ja kulmud!

Ilma teevad: ilusad ripsmed ja kulmud!
Maxeylash, Maxeybrow

Ripsmed ja kulmud on näojoonte raamijad ning õnnelikud on need kellel on looduse poolt antud pikad, kaardus ripsmed ning tihedad, tumedad kulmud.

Kas selle võrratu suve pidev päikesepaiste mõjus pleegitavalt ka kulmudele või elu ja ilu hooletumaks puhuks pandud ripsmepikendused on loomulikud karvakesed ära räsinud? Või kui ripsmete või kulmude kasv vajaks nüüd sügisele vastu minnes lihtsalt turgutust, siis soovitame kasutada üle kümne aasta meie Eesti turul saadaoleva USA firma Maxeylash spetsiaalsed tooteid- ripsmeseerum ja kulmuseerum, sest need tagavad juba nelja nädalaga kauni ja loomuliku tulemuse.

Ilusalongide teenused pakuvad küll võimalusi lisatud karvakestega lopsakate ripsmete ja kaunite kulmude efekti saavutada, kuid spetsiaalsete seerumitega on kõik oluliselt mugavam ning lõpptulemuski mõjub loomulikumana ja pole vaja muretseda, et lisatud karvakesed kukuvad ootamatul hetkel ära.

 

Seerumite koostis ja mõju

Seoses silma glaukoomi ja okulaarse hüpertensiooni raviga avastati, et patsientidel kasvasid ka ripsmete lopsakus. Kasvu turgutajaks oli toimeaine bimatoprost (prostaglandini analoog) ja tänu sellele avastusele sündis esimene ripsmeseerumi toode nimega Latisse, mida hakati retsepti alusel välja kirjutama inimestele, kes vajasid ripsmete kasvu turgutust. Ripsmeseerumid, mida saab osta ilma retseptita ja mis tõesti ka toimivad, sisaldavad sama ainele molekulaarse  ehituse poolest sarnast ainet.

Maxeylashi üheks põhikomponendiks, mis pikendab ripsmete loomulikku eluiga, ongi analoogne koostisosa (Isopropyl Dihydro Noralfaprostal). Peale selle on sisalduses veel ripsmeid tugevdav biotiin (vitamiin B7), niiskust ja elastsust andev hüaluroonhape ning lipiidid, mis toidavad ripsmeid ning mille kasutamise järel muutuvad need pikemaks, tihedamaks ja tumedamaks.

Paljud taskukohasemad seerumid sisaldavad siiski vaid mõnda eksootilise taime ekstakti või natuke peptiide, mille mõju osas teaduslikke uurimusi tehtud ei ole ja seetõttu kipuvad nad aja jooksul ka turult kaduma. Maxeylash täidab oma lubadusi ja seda saan ka mina kinnitada, sest olen aeg-ajalt ise Maxeylash nii ripsmeseerumit peale kandnud kui ka kulmude turgutuseks kuuri läbi teinud ning tulemus on imeline. Lisaks kasvule on minu ripsmed ja kulmud muutunud silmnähtavalat ka tumedamaks.

MAXEYLASH’i ripsmekasvu soodustav seerum sisaldab aktiivainete kooslust, mis toidab ripsmeid ja tulemuseks on pikad, tihedad ja tumedad ripsmed juba 4 nädalaga! Hind 69 €

MAXEYBROW kulmuseerumiga saavutate tihedamad ja tumedamad kulmud juba 4 nädalaga! Hind 109 €

Seerumid on müügil hästi varustatud Euroapteekides, Ideaal Kosmeetika poodides, Tradehouse kauplustes ja Tallinki laevadel. www.maxeylash.com

NB! FB-MÄNG

Kingime ühele sõbrannadepaarile FB-i jagamismängus ära komplekti ripsmeseerum+kulmuseerum.

Mängus osalemiseks hakka Coollook Fb-i sõbraks ja Maxeylash Fb-i sõbraks. Märgi ära oma sõbranna kellega sa kingitust jagada soovid ja oota 17. septembrit, mil me kuulutame välja õnnelikud võitjad.

Gallup

Kas ootate suve?