Üle 1000 jõulutoote Koduekstra kauplustes!

Üle 1000 jõulutoote Koduekstra kauplustes!

Külm näpistab ninast, siin-seal on lumi juba maas ning kuhu iganes vaatame, näeme puudel ja majadel jõulukaunistusi. Aeg on taaskord sealmaal, kus oleme ringiga jõuludesse jõudnud. Kuna ilmataat ei ole meid veel paksu ja koheva lumega õnnistanud ning rookimistööd ei ole vaja teha, siis võib vabalt end tuppa sättida ja kodu jõuludeks kaunistada. Enne tasub aga Koduekstra kauplusest läbi käia, sest sealt leiab üle 1000 jõulutoote.

 

Sel aastal on Koduekstra põhitoonid kuldne ja roheline. Neid ja veel teisigi värve on endale saanud ka üle 1000 jõulutoote. Kuigi kodude tavapärased kaunistuselemendid on karrad ja küünlad, siis mõnes muusikalembelisemas peres võivad rippuda kuusel näiteks kuldsed noodid. Need, kes armastavad tantsulist elustiili, teevad kuusele ruumi, et mõni äge kuldne baleriin silma säraks.

 


Et muuta kodu hubasemaks ja hoida kokku elektrilt, võib aknal ja laudadel olla glamuurne sädeleva ornamentikaga küünlavaas, kuhu saab helkima panna teeküünlaid. Ent kui küünlaid on juba piisavalt, siis jääb kindlasti silma midagi erilist, näiteks jõulumeeleolule vastav armas kuusekesega kruus. Kui Koduekstra kauplustes on üle 1000 jõulutoote, siis ilmselt igaüks leiab midagi enda maitsele!

 

 

Ilusate ilmadega käime ikka looduses – miks mitte tuua praegusel hetkel tuppa natuke loodust? Kui aga kuuseoksi tuppa vaasi tuua ei taha, sest kuusk tuleb ju niikuinii varsti, siis võib poetada kuusele või kardinapuudele rohelised või kuldsed käbid. Veidi loodust toas aitab alati mõnusale atmosfäärile kaasa. 

 

 


On Sinu koju jõuba jõulumeeleolu jõudnud? Kui ilmataat lubab, siis käi palju õues ja naudi jõulusärades maju ning puid, kuid ära unusta ka kodu jõuluootusesse viia Koduekstra kauplusega, sest seal on valikus üle 1000 jõulutoote!

 

 

Gallup

Lumi teeb rõõmu?