Warriors Den – Baltikumi esimene uue ajastu treeningkeskus!

Warriors Den – Baltikumi esimene uue ajastu treeningkeskus!

 

Eesti inimesed on muutunud väga sportlikuks. Uusi jõusaale ja treeningkeskusi kerkib nagu kukeseeni Võsu mändide vahel. Treeneritest on saanud tipptreenerid. Tipptreeneritest staartreenerid. Kõik sotsiaalmeediakanalid sisaldavad meeletutes kogustes pilte ja videoklippe, mis on tehtud enne, trenni ajal ja ka pärast trenni. Kohti, kus ennast treenida on palju, kuid mille poolest need teineteisest erinevad? Ikka on jõusaalid, rühmatreeningud, pallisaalid ja basseinid. Vaheldust on vaja ning Warriors Den seda õnneks pakubki.

 

Mida kujutab endast uue ajastu treeningkeskus?

Warriors Den on põhjalik treeningkeskus, mis pakub takistusradasid, calisthenics`i ja street workout`i- treeninguid, mida täiendavad ka jõusaali seadmed. Treenimine ei pea olema igav ja üksluine, vaid põnev ning vaheldusrikas ning seda põnevust jagub sinna keskusesse ikka täiel määral. Inimene saab ise valida, mis teda kõige rohkem huvitab. Kes turnib takistusrajal, kes eelistab teha street workout’i ehk tänava treeningut või tõsta raskusi hoopis jõusaalis. Täiesti enda vaba valik. 

Calisthenics tähendab, et keskendutakse lihasgruppide treenimisele läbi liikumise. Põhiliseks eesmärgiks on arendada paindlikkust, kiirust, jõudu ja vastupidavust. Läbi selliste liikumiste paraneb lihasgruppide elastsus, kasvab lihasmass ning paraneb üldine kehahoiak ja toonus. 

 

 

Närvekõditavad ja põnevust pakkuvad takistusrajad!

Takistusradasid on palju ning erinevaid. Põnevust ning väljakutset pakuvad need kõik. Kui keegi teist on kokku puutunud erinevate seiklusradadega üle Eesti, siis kindlasti on väike ettekujutus juba olemas. Nüüd saab samamoodi turnida ja ronida siseruumides, kuid rõhk on kindlasti rohkem treenimisel. Rajad on jagatud tasemete järgi. 

Warriors Denis leiavad endale sobivad rajad nii algajad kui ka edasijõudnud sõdalased. Erinevaid takistusi on üle kahekümne. Nimed on takistustel samuti andekad, näiteks Devil Steps, Spider Climb, Warped Wall jne. Warped Wall ehk kaldus sein sisaldab kolme erineva kõrgusega ronimisseina ning tippu saab mööda seina joostes ning õigel hetkel kätega kinni haarates. Kõige kõrgem koht on lausa 4,6-meetrine. Kukkumist ei ole vaja karta, sest kõik atraktsioonid ja rajad on varustatud maandumismattide ning polsterdustega. Mis oleks veel parem treenimise viis, kui teha trenni nii, et ise arugi ei saa, sest treenimine on põnev ja lõbus.

 

 

Koos lastega trenni?

Miks ka mitte. Alates 16. novembrist on avatud ka Kids Den´i, kuhu on oodatud  kõik lapsed vanuses 3-14 aastat.  

Pere nooremad saavad ronida ringi eraldi nende jaoks mõeldud atraktsioonidel ning arendada oma jõudu, osavust ja tasakaalutunnetust. Neid ootavad erinevad rajad, kus hüpata, ronida, kiikuda ning harjutada ka parkour’i. Erinevalt lõbustusparkidest, siin lapsed päriselt treenivad ja liigutavad ennast. Kuid lõbus on neil täpselt sama palju või rohkemgi.  Lapsed vanuses üle 14 aasta saavad trennida kogu keskuse ulatuses.  

 

Ja nüüd ruttu trenni!

Warriors Deni on oodatud kõik inimesed, olenemata treenituse astmest. Absoluutselt kõik leiavad endale midagi uut ja huvitavat. Teid on alati valmis juhendama Warriors Deni professionaalsed treenerid ja juhendajad. Tule ning avasta endas tõeline sõdalane!

Warriors Den asub aadressil Keevise 6, Tallinn. Tulla võib iga päev, sest Warriors Den on avatud esmaspäevast pühapäevani kell 10.00-21.00. 

Gallup

Kas ootad juba jõule?