Mida teha toas vihmase ilmaga?

Mida teha toas vihmase ilmaga?

 

 

Koristamine. Oi, koristamine võib olla tõeliselt huvitav tegevus. Sorteeri oma kappe, sahtleid või riiuleid, sest sa ei tea kunagi, mis unustuste hõlmast võib välja tulla. Pealegi aitab koristamine korrastada mõtteid, seega – topelt korrashoid on alati tervitatav!

 

Filmid. Kes siis filme ei vaataks! Mõned maitsvad snäkid, kosutav keelekaste ja põnev film teevad olemise mõnusaks. Ja kuigi väljas võib sadada või puhuda kõle tuul, siis võibolla filmi lõpuks on ilm juba paremaks läinud. Hea alternatiiv!

 

Mängi. Mängimine on üks hea viis pingete maandamiseks. Olgu eelistuseks siis laua-, telefoni või arvutimängud, nendesse süvenedes ja aega sisustades möödub aeg lenneldes. Eriti populaarsed on igasugused online-mängude keskkonnad, vaata lähemalt siit. Mängimine on igatahes vihmase ilma korral üks meelistegevusi.

 

Magamine. Sombune ja rõske ilm mõjub uimastavalt? Vihmaveetorust või räästast tilkade konstantne kukkumine võib vahel olla tõsine uinuti. Mida teha? Võta üks mõnusalt pehme padi, üks hea soe pleed või tekk ja pane silmad mõneks ajaks kinni. Kui taas tärkad, on võibolla vihm ka jõudnud naabermaakonda minna.  

 

Lugemine. Lugemine on lihtsalt fantastiline tegevus. Haara kätte üks juturaamat, pane maailma parim graafikakaart (ehk enda aju!) tööle ning kujuta ette, kuidas loetud read su peas ellu ärkavad! Muidugi võid süveneda ka teatmeteostesse või lihtsalt õppida uusi nippe – kõik teeb sind teadmiste võrra rikkamaks!

 

Lugemine ja vihm käivad sageli kokku! 

 

Õpi. Kooliealiste lemmiktegevus... ilmselt unes. Aga tegelikult on õppimine üks hea tegevus, mis on igatpidi kasulik. Lõputu internetiavarus pakub meile palju kursuseid ja koolitusi, kus igaüks leiab oma. On teada, et millegi uue õppimine võib olla jällegi mõne uue asja algus!

 

Kokka. Koristamise käigus leidsid võibolla riiulist mõne vanaema põneva retsepti, mida proovinud pole. Toidu õnnestumise korral oled jälle kogemuse võrra rikkam. Juhul, kui ettevõtmine aia taha läks, siis ühe mõnusalt hõrgu sidrunikeeksi retsepti leiad siit.     

 

Suhtle inimestega. Tihti oleme kui oravad rattas ning käed-jalad on toimetusi täis. Nüüd, mil ilm jama, võib ju võtta hetke, et helistada uutele või vanadele sõpradele, kellega ammu rääkinud pole. Tee üks muhe telefoni- või populaarne veebikõne, sest nii saad nüansiks sõpra ka näha isegi siis, kui ta välismaal. 

 

Trenn. Aeg otsida välja trenniriided, lebomatt ja võibolla hantlidki, sest vihm on üks suurepärane põhjus, miks toas trenni teha. Aja endas veri käima ja koorma veidi oma lihaseid, sest kehaline aktiivsus on tugeva tervise alustala. Kui sul ei ole ühtegi treeningkava käepärast võtta, siis internet on treeningvideoid täis.   

 

Leidsid oma? Tea, et kõiki tegevusi tehes on ennekõike kõige tähtsam tunda rõõmu iseenda seltskonnast. Ja kui võtta mõni eelmainitutest ette, siis võib juhtuda, et peagi on ilm ilusam ja nii saab õue minna päikest nautima. 

 

 

Gallup

Lumi teeb rõõmu?